Фестиваль " Гордість і надія Жовтневого району"

1 червня 2016 року в парку Сафарова відбулася важлива подія в житті нашої школи та інших навчальних закладів Жовтневого району - IV фестиваль перемог "Гордість і надія Жовтневого району", на якому були присутні почесні гості: голова адміністрації Жовтневого району Харківської міської ради Т.А. Цибульник, депутат Харківської обласної ради А.Ю. Ткаченко, депутат Харківської міської ради Ю.І. Медведєв, директор комунального спеціалізованого підприємства «Харківміськліфт» А.А. Топчій.

У четвертий раз вшановували кращих із кращих учнів, вчителів навчальних закладів Жовтневого району.

Їх імена були вписані в книгу славетних досягнень освіти Жовтневого району.

Депутат обласної ради А.Ю. Ткаченко подарував учню нашої школи, який закінчив школу з відзнакою, цінні пам'ятні подарунки - планшети.